Değerli Öğrencilerimiz için özenle hazırlanan yayınlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Anadolu Dershanesi, 1977 ‘de kurulmuş olup, bugüne kadar eğitim öğretim alanında çalışmalarını yürütmektedir.
Anadolu Dershanesi’nde; çağdaş, bilimsel düşünebilen, Atatürk ilkelerine bağlı, çağın gelişimine ayak uydurabilen gençler yetiştirilmesine özen gösterilmektedir.
Bugüne kadar çok sayıda öğrencinin ülkemizin en iyi üniversitelerinde okuyabilmeleri için gerekli çaba gösterilmiş, uygun ortamlar yaratılmış ve bu çabaların meyveleri alınmıştır.
Dershanemiz, Ankara Meşrutiyet Caddesi üzerinde, şehrinnezih ve merkezi bir mekânında, seçkin öğrencilere hitap eden, aile sıcaklığıyla çalışan bir kuruluştur.
Ticari kaygının ötesinde yarattığımız sıcak atmosferle, ortakları öğretmenlerinden oluşan ve her kesime hitap edebilen yapımızla uzun yıllarıdır bu hizmeti vermekteyiz.
Öğrencilerin bizi tercih etmesini sağlayan; özverili, disiplinli yoğun çalışma programının yanında, gördükleriilgi, sevgi ve yuva sıcaklığıdır.
Öğrencilerin her sorununa anında müdahale edilmekte, sınırsız etüt ve rehberlik desteği ile öğrencilerin bütün sorunları anında çözüm bulunmaktadır.
Dershanemiz iki katlı olup idarenin yanı sıra, yediderslik, öğretmenlerodası, rehberlikodası, çalışma alanları ve ferah kantini ileorta büyüklükte, sıcak bir fiziki yapıya sahiptir.
Şehrin her tarafından kolay ulaşım imkânıbulunmaktadır.